Duch drużyny

Z nami relacja i pozytywna energia, która poprawia i wzmacnia cały zespół. Im silniejsza tym większy wspólny sukces. Nasze motto to "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". W trakcie imprezy integracyjnej duch drużyny daje wsparcie dla całego zespołu. Praca staje się przyjemna, a sprawne działania umożliwią cel.

Komunikacja

Budujemy spójny wizerunek zespołów i motywujemy do skutecznej współpracy. Wpływamy na zrozumienie strategii, misji i wyznaczonych celów. Skutecznie polepszamy wspólne działania, podnosimy świadomość  praktycznej wiedzy sprawnej komunikacji międzyludzkiej tak by ulepszyły porozumiewanie się w twojej firmie.

Przywództwo

Wyłaniamy kluczową postać w grupie, w której zadania są zróżnicowane od potrzeb i sytuacji. Przywództwo to lider, który dostarcza wizji, sensu istnienia organizacji, wskazuje cel, motywuje do strategicznego myślenia i działania. Przywódca wydobywa wszystko co najlepsze ze swoich zespołów, bierze odpowiedzialność za wprowadzanie zmian, strategii rozwoju, motywuje i mobilizuje podwładnych.

Integracja

Zabawa. Rozrywka. Odpoczynek. Czas, kiedy zespoły spotkają się ze sobą bez poruszania kwestii zawodowych. Integracja firmowa jest głównym elementem wspierającym najlepsze relacje współpracowników w firmie. Umacniamy sprawną komunikację np miedzy kadrą zajmującą się działem spedycyjnym a księgowością. Wzbudzamy relacje i sprawny kontakt w czasie integracji co ułatwi dalszą współpracę w zespole.

Kreatywnie

Tworzymy oryginalne nowości wdrażając potencjał wiedzy i logicznego myślenia. Kreatywnie to pomysłowo, odkrywczo, śmiało, nieszablonowo, awangardowo, nowatorsko, innowacyjnie i eksperymentalnie.
Kreatywność zespołu to cecha, którą wzbudzimy podczas skoordynowanych działań w grupach.

Fitness

Ruch to zdrowie! Ćwiczenia poprawiają kondycję organizmu, usprawniają krążenie krwi i podnoszą odporność na infekcję, również zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego. Dlatego stworzymy odpowiednią dla ciebie 100 procentową integracje ruchową 🙂

Imprezy integracyjne Kudowa