Paparazzi

Paparazzi to aktywność twórcza, szybka zabawna, która łączy Twój zespół w ciągu kilku minut, to zabawa w klatka stop, jest łatwa, zabawna, wciągająca i dla każdego. Impreza jest elastyczna i może zmieścić się praktycznie w każdym programie.

Paparazzi

Aktywność twórcza, która łączy Twój zespół w ciągu kilku minut. To zabawa w stop klatka. Łatwa forma ekspresji twórczej, wywołuje pozytywne emocje, kreuje piękne ekscytujące wydarzenie na filmowej scenie życia. Zabawna ta jest dla każdej grupy wiekowej, angażuje wszystkich i może trwać bez końca.
Zadaniem uczestników jest przemieszczać się w różne miejsca, przebierać się i charakteryzować w przeróżne postacie.
W ten sposób w zabawie teleportujemy się w odległe czasy by uwiecznić je na kliszach z aparatu.
Impreza jest elastyczna i można przeprowadzić ją w każdej scenerii i terenie.

Wyzwanie to uwiecznione na twórczych zdjęciach. Łatwość wykonywanych zadań powoduje, że każdy w zespole angażuje się w 100% bawiąc się przy tym dobrze.

Drużyny muszą zlokalizować serię miejsc do wykorzystania jako tło, kopiować zabawne pozy i komponować się w ciekawe ujęcia. Realizując scenki akcji, aby uzyskać krótko metrażowe filmiki z danej chwili. Jak wiadomo każdy ma w sobie chęć przybrania się w filmowego bohatera. Ważnymi elementami  jest ucharakteryzowane się. Drużyny dobrze sobie radzą, bardzo kreatywnie podchodzą do swoich zadań w wyznaczonym czasie tak by zakończyć zabawę w sympatycznym miejscu gdzie zostaną ogłoszone wyniki najbardziej w świecie rozrywkowych Paparazzi 🙂

Imprezy integracyjne Kudowa