Biurowa Olimpiada

Olimpiadę zorganizujemy odbędzie się w trakcie przerwy w pracy, oczekując na kolejne zlecenie, w trakcie szkolenia czy pod czas brzydkiej pogody, która umożliwia zorganizowanie integracji na świeżym powietrzu.

Biurowa Olimpiada

Odbędzie się w trakcie przerwy w pracy, oczekując na kolejne zlecenie, w trakcie szkolenia, jak i podczas brzydkiej pogody, która uniemożliwia udział w integracji plenerowej.
Różnorodne, ciekawe, śmieszne, a tak że rozwijające umysł, indywidualne i grupowe zabawy wywołują zdrową rywalizację, chęć zwycięstwa, poprawę humoru i samopoczucia oraz co najważniejsze dużo większe zjednoczenie zespołu.

Pierwsza konkurencja w biurowej olimpiadzie to „labirynt”, wygląda następująco: zawodnicy mając związane oczy muszą przejść przez labirynty do wyznaczonego celu licząc tylko i wyłącznie na swojego kapitana, który jest ich oczami. Należy zaznaczyć że jest to dobre ćwiczenie na zaufanie, które bardzo pomaga w pracy zespołowej podczas zabaw, jak i ułatwia realizację wspólnych projektów. Po przejściu labiryntu wkraczamy na „teren budowy”.
Używając logiki i umiejętności właściwego odczytywania instrukcji trzeba stworzyć wielką wieżę o stabilnej konstrukcji. Oczywiście najwyższa i najstabilniejsza wieża wygrywa. Rozgrzany już zespół zaczyna kolejną konkurencję w której liczy się współpraca. „Hydraulik na czas” zespół w ultra tajny sposób hydrauliczny przemieszcza przedmioty w miejsce oddalone kilkadziesiąt metrów od startu. Tak rywalizując i zdobywając kolejne sukcesy na polu olimpijskich rozgrywek wyłaniamy zwycięską drużynę. Fanfary, satysfakcja ze zwycięstwa, poczucie dobrego zgrania zespołu jest największą nagrodą na jaką zawodnicy zapracują sami. Zaletą olimpiady biurowej jest fakt, że zespół integruje się na terenie swojej firmy, w hotelu czy przygotowanych salach konferencyjnych w trakcje szkoleń, wycieczek i tym podobnych.
Korzyści jakie daje ta olimpiada to:
– bardzo emocjonująca rywalizacja z elementami działania pod presją czasu,
– doskonalenie pracy w zespole,
– zabawa wzmacnia ducha zespołu,
– buduje relacje i zaangażowanie,
– uczestnicy są w bezpośrednim kontakcie podczas rywalizacji.

Imprezy integracyjne Kudowa