Ścieżka twardziela

Ścieżka twardziela to konkurencje team buildingu podnoszące mocno adrenalinę w zespole. Zabawy jak na prawdziwym poligonie. Przeprowadzone konkurencje w zespołach są bardzo wysiłkowe. „Ścieżka twardziela” nie dla każdego.

Ścieżka twardziela

Przeprowadzone konkurencje team buildingu podnoszące mocno adrenalinę w zespole.
Zabawy jak na prawdziwym poligonie. Przeprowadzone konkurencje w zespołach są bardzo wysiłkowe.
„Ścieżka twardziela” jest nie dla każdego. Tu możesz się wybrudzić a nawet zmieszać z błotem.
To jeszcze nie wszystko. Czołganie się pod linami, wspinanie się na wysokie przeszkody, przenoszenie worków z piaskiem i inne niecodzienne czynności. Wysiłek jaki wykonasz będziesz odczuwać przez kilka następnych dni.
Prawdziwa wojskowa zaprawa, która poprawi sprawność uczestnikom zabawy. Konkurencje, w których zawodnicy walczą o przetrwanie. Zaliczenie danych przeszkód jest punktowane pojedynczo i drużynowo. Metoda punktacji wykonywanych zadań motywuje wyeliminować swoją słabości i wymówki przed nie zrobieniem konkurencji. Zawodnicy zmagają się w pojedynkę jak i całą drużyną w myśl przysłowia ,,Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.” Wykonywanie zadań wyłoni największego twardziela i twardzielkę.
Zabawy w drużynach rozpoczniemy z wykwalifikowanymi instruktorami wojskowymi :
– ścieżka twardziela to typowy poligon i tor przeszkód,
– przerzucanie mega opony,
– mocowanie na rękę,
– konkurencję w wyciskaniu,
– przeciąganie pojazdu na linie,
– spacer farmera,
– wyścigi skocznej stonogi,
– ring bokserski,
– wyścig w potrójnych spodniach.

Wszystkie konkurencje będą punktowane tylko jednym punktem za skończoną konkurencję.
Punktami karnymi będą oceniane te drużyny i osoby, które nie wykonały zadania.
W myśl hasła przewodniego „Jeden za wszystkich wszyscy za jednego „. Ten system punktacji pomaga motywować cały zespół do wykonywania wszystkich zadań.
Integracja zakończy się rozdaniem drużynowej nagrody dla zwycięzców a dla każdego uczestnika nagroda pocieszenia za wytrwałość i dobrą zabawę. Gadżety do wyboru przez organizatora np.: medal, kubek, smycz, brelok, inne do wyboru

Imprezy integracyjne Kudowa