Paintball wybuchowy zespół

To symulacje wojskowe i akcja w poszczególnych scenariuszach np.: np.: obrona sztabów, zdobycie flagi przeciwnika, ochrona prezydenta, odbicie zakładników.

Paintball wybuchowy zespół

To symulacje wojskowe i akcja w poszczególnych scenariuszach np.:
– obrona sztabów
– zdobycie flagi przeciwnika,
– ochrona prezydenta,
– odbicie zakładników.
Rozpoczęcie zabawy to zbiórki w sztabie, umundurowanie, maskowanie twarzy, wymarsz na poligon, odprawa wojskowa, omówienie zasad manewrów i kurs pierwszej pomocy, podział na grupy. Zadanie w terenie i na placu manewrowym gdzie jest (tzw “skażony chemicznie teren”). Uczestnicy w kombinezonach przeciwchemicznych podążają zneutralizować przyczynę skażenia terenu.  Zadanie dla służby medycznej jest ewakuacja cywili i udzielanie pierwszej pomocy.

“Szkolenie fińskich komandosów” to kolejny scenariusz : biegi na nartach wieloosobowych, zadania saperskie, symulacja detonacji niewybuchów. W grze paintball nie są istotne ani płeć, ani siła fizyczna, liczy się zgranie zespołu i pozycja lidera grupy. Mimo tego, że podczas zabawy główny element wyposażenia uczestnika stanowi broń paintball, to nie należy traktować powyższych konkurencji jako typowo militarne. Zadania są elementem tworzenia jednolitego zespołu i dobrej zabawy. Strzelanie z broni jak snajperzy do ruchomych celów, jazda po wyznaczonym torze historycznymi motocyklami pamiątkowe zdjęcia w mundurach II wojny światowej, te i inne zadania towarzyszą na militarnej integracji.  Odprawa końcowa, rozdanie certyfikatów ukończenia manewrów i zabaw ekstremalnych. Zawodnicy otrzymują gadżet wojskowy na pamiątkę integracji.

Charakter eventu

Impreza rozrywkowa dla pracowników, Team building

Lokalizacja

Na zewnątrz

Pora doby

Dzień

Region

Park Rozrywki, Twoje miejsce

Sezon

Lato, Wiosna-jesień, Zima

Sprzęt

Paintball, Rekreacyjne i sprawnościowe

Wiek

Dorośli, Dzieci

Imprezy integracyjne Kudowa