Pokonaj Twierdzę Strachu

Twierdza Strachu z Parkiem Linowym lub tyrolkami w plenerze. Zabawy ekstremalne to konkurencje linowe i inne, które odbywają się na wysokościach. Tyrolki zamontowane między drzewami.

Pokonaj Twierdzę Strachu

Twierdza Strachu z Parkiem Linowym i tyrolkami w plenerze.
Ekstremalne konkurencje linowe na wysokościach. Tyrolki zamontowane między drzewami, na budynkach, specjalistycznych konstrukcjach i urządzeniach. Wysokość i ekstremalne doznania, które wyzwalają drzemiące w uczestnikach pokłady adrenaliny, a w połączeniu z dużą prędkością np: podczas zjazdów na tyrolkach potrafią podnieść stan adrenaliny. Każdy kto jeszcze był zamknięty w swej twierdzy strachu po dzisiejszej zabawie uwolni się od tej niemocy. Te doświadczenia dostarczy niesamowitych, ekstremalnych wrażeń każdemu, kto ich spróbuje.
Przejście naszej trasy Parku Linowego zakańcza zjazd na tyrolce, beczce i nietypowe zejściu „prawdziwego komandosa”. Na trasie Parku Linowego uczestnicy mogą nauczyć się opanowania, koncentracji, odpowiedzialności na wysokim poziomie, utrzymania równowagi oraz przełamać lęk wysokości.
W zabawach z liną wyodrębnimy zadania indywidualne jak i zespołowe, zachęcające do współpracy.
Przykładowe konkurencje takie jak:
– przejście przez park linowy,
– przeciąganie liny,
– wieża Babel,
– most komandorski,
– kolejka tyrolska,
– skrzynkowa ścianka wspinaczkowa,
– zjazdy w kuli zorbing.
Wszyscy uczestnicy ekstremalnych zabaw są wynagradzani pamiątkowym gadżetami dla każdego do wyboru.

Imprezy integracyjne Kudowa