Strzał w 10!

Strzał w 10 to integracja strzelecka, która jest treningiem na celność i precyzję wykonywanych zadań w drużynach. Uczestnicy w zespołach przemieszczają się i zdobywają punkty na poszczególnych stanowiskach.

Strzał w 10!

Strzał w 10 to integracja strzelecka, która jest treningiem na celność i precyzję wykonywanych zadań w drużynach. Uczestnicy w zespołach przemieszczają się i zdobywają punkty na poszczególnych stanowiskach. Zespoły widząc się na otwartej przestrzeni dopingują sobie, przy tym rywalizują z pozostałymi drużynami. W ten sposób wymieniają między sobą nagromadzone pokłady adrenaliny. Integrację rozpoczynają się w grach zespołowych dzięki czemu zawodnicy poznają się lepiej będąc blisko siebie w niecodziennych sytuacjach.
Zawodnicy wezmą udział w różnorodnych zabawy rywalizując w swoich zespołach i bawiąc się przy tej okazji na różnych konkurencjach:
– piłka goni piłkę,
– wyścigi żółwia,
– lot zaufania,
– precyzyjność w labiryncie,
– konkurencje strzeleckie,
– strzały na strzelnicy paintball,
– rzuty byle czym,
– mecz piłkarski,
– wyścigi w ogromnej sferycznej piłce Zorbing.
Z każdej konkurencji wyłaniamy mistrzowską drużynę, która otrzymuje największą ilość punktów. Zwycięzcy są wyróżnieni medalem, pucharem stając na podium. Dla wszystkich zawodników przewidziane są zasłużone nagrody za wspaniałą zabawę.

Imprezy integracyjne Kudowa