Dziki Dziki Zachód

Kowboje to dzielni twardziele, hodowcy bydła i rewolwerowcy na dzikim zachodzie.
Szybka sprawna ręka i celne oko ratowały niejednego Kowboja na bezkresach prerii. Rewolwery i szczelby były używane prawie każdego dnia przed rozbojem i w obronie osobistej.

Dziki Dziki Zachód

Kowboje to dzielni twardziele, hodowcy bydła i rewolwerowcy na dzikim zachodzie.
Szybka sprawna ręka i celne oko ratowały niejednego Kowboja na bezkresach prerii. Rewolwery i szczelby były używane prawie każdego dnia przed rozbojem i w obronie osobistej. Charakterystycznym ubraniem każdego kowboja była skórzana kamizelka, kapelusz chroniący przed ostrymi promieniami słońca na przestrzeniach pastwisk, dżinsy i flanelowe kraciaste koszule. Kowboje przemierzali bezkresne równiny w poszukiwaniu nowych zielonych łąk dla swojego pastwiska przy tym zmagali się z codziennymi wyzwaniami.

Nasi ucharakteryzowania kowboje wtajemniczą Państwa w sztukę kowbojskich obowiązków na dzikim zachodzie. Konkurencje i zajęcia przygotowane w formie zabaw, dzięki którym będą mieli Państwo okazję zbliżyć się do tego jakże ciekawego fachu. Firmowa impreza jak i piknik zdobędą duże zainteresowanie wśród kobiet i mężczyzn jak i dzieci.
Umiejętności takie jak ujeżdżanie dzikich koni, podkuwanie końskich kopyt, rzuty podkowami, jazda na byku. strzelanie z wiatrówki do celu, rzut lassem, rąbanie drewna na czas, czy rozpalanie ogniska te i inne zabawy wtajemniczą ciebie w ten fascynujący temat dzikiego zachodu. Integracje dla Państwa farmy przeprowadzimy z w prawdziwym kowbojskim stylu.

Imprezy integracyjne Kudowa