Liga Mistrzów

Integracja i sportowa rywalizacja na piłkarskiej murawie.
Liga Mistrzów to rozgrywki piłkarskie na dmuchanym boisku „Mega Piłkarzyki ”.

Integracja i sportowa rywalizacja na piłkarskiej murawie, to integracja i rozgrywki piłkarskie na dmuchanym boisku „ Mega Piłkarzyki ”. Gracze przyczepiają się do poprzeczek, przez co mają możliwość poruszania się jedynie na boki. Przy współpracy z partnerem z drużyny możesz zdobyć piłkę i podać ją dalej.
Jednocześnie mecz może rozgrywać dziesięciu uczestników. Każda drużyna liczy po pięciu graczy. Dwóch napastników, dwóch obrońcy i bramkarz. W rozgrywkach biorą udział kobiety i mężczyźni.

Zespoły mieszane

są najlepsze podczas Ligi Mistrzów. Zawodnicy rywalizują między sobą swoimi zespołami. Zgrana gra, precyzja podawania piłki, celnych strzałów przeświadczy o wygranej. Drużyna, która strzeli najwięcej bramek wygra w mistrzostwach. Mecze są dobrą zabawą i motywacją do pracy w zespole. Satysfakcja jaka towarzyszy graczom jest niezmiernie wartościowa, podnosi morale w zespole. Liga Mistrzów to nie tylko gra. Do wygranej dochodzi jeszcze  zaliczenie kilku konkurencji. Jest szansa, że drużyna, której nie udało się zdobyć najwięcej goli może zrehabilitować się w innych zadaniach. Dlatego zgranie zespołu procentuje.

Wszystkie zespoły

Zmierzą się w piłkarskich torach przeszkód zaliczanych na czas takich jak np.:
– toczenie 3,5 metrowej piłki „Zorbing” z zawodnikami w środku,
– rzuty oraz strzały do celu różnymi piłkami,
– żonglerka, a także slalomy z piłkami.
Podczas każdej zabawy wyłoniony zostanie najlepsza drużyna. Piłkarska zabawa zakończymy na parkiecie z DJ’em. Rozgrywki na wesoło: konkursy komentatorów piłkarskich oraz quiz z nagrodami. Uczestnicy zabawy otrzymają gadżety np: biało czerwone szaliki, gwizdki, czapeczki 🙂
Liga Mistrzów jest niezawodną zabawą integracyjną dla firm i grup zorganizowanych.

Imprezy integracyjne Kudowa