Team Building – imprezy integracyjne

Team Building-owe zajęcia.

Spotkania integracyjne pozwolą Ci poznać na nowo członków zespołu.

Odczuć wrażenia pełne niezapomnianych doświadczeń i doznań, dzięki którym odkryją nowe kierunki współpracy, efektywne i sprawne razem docierać do celu. Zajęcia, które wzbogacają relacje w grupie, budują ją, integrują nawiązywanie między jej członkami współpracę. Integrację przeważnie odbywa się w plenerze.
W ścisłym kontakcie z piękną przyrodą gdzie swoboda działań pomoże zespołom odnaleźć nowe formy współpracy. Wspólne działania ściśle określone i przemyślane, zbliżają do przełamania wewnętrznych barier i przekraczania granic w kontaktach między ludzkich.
Dbając o dobrą strategię działania, wspieramy ludzi zajmujących kierownicze stanowisko w wypracowaniu nowych metod zarządzania. Swobodna obserwacja współpracujących uczestników zajęć wyłania utalentowanych liderów w grupach. Ta wiedza jest najważniejszym elementem w budowaniu zespołu dla menadżerów i właścicieli firm.
Najistotniejsze cechy jakie towarzyszą przy team buildingu to:
– budowanie zespołu z ludzi,
– rozwiązywanie najważniejszych problemów
– integracja kilku zespołów w jedną całość
– utrzymanie i podnoszenie energii zespołu
– kreowanie relacji pomiędzy zespołami
– kreowanie współpracy pomiędzy zespołami
rozwiązywanie istniejących problemów i konfliktów we wnętrzu grup.
W przygotowaniu danego programu zajęć team building jest przede wszystkim szczegółowy plan działania. Charakter wydarzenia. Najlepsza sceneria i lokalizacja eventu. Nietypowy scenariusza zajęć i realizacja zabaw,  będzie słodką  wisienką na torcie wspaniałej integracji. Relaks jest wynikiem 100% satysfakcji.
A rezultat integracji wiedzą i doświadczeniem, tworząc trwałą korzyść dla Twojej firmy !
Zobacz przykładowe scenariusze wydarzeń np: Lider-Riada , Pokonaj Twierdzę Strachu , Najedzona Karczma, Przy wspólnym gotowaniu w przyjemnej atmosferze i niecodziennych okolicznościach wszyscy odkrywają u siebie nowe umiejętności, które w przyszłości mogą okazać się niezwykle cenne dla firmy. Paparazzi  zabawna ta jest dla każdej grupy wiekowej, angażuje wszystkich i może trwać bez końca. Zadaniem uczestników jest przemieszczać się w różne miejsca, przebierać się i charakteryzować w przeróżne postacie. W ten sposób w zabawie teleportujemy się w odległe czasy by uwiecznić je na kliszach z aparatu. Team building na wysokim poziomie adrenaliny. Grupa uczestników rozpocznie wspólnie zabawy w grach zespołowych. Z pośród zawodników wyłaniają się liderzy, którzy będą motywować grupę w zabawie o zwycięstwo i główną nagrodę.

Sukces integracji gwarantowany!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Imprezy integracyjne Kudowa